Hakkımızda

2012 yılında kurulduğumuzda, hem hayat hem de 15 yılı aşkın sektör deneyimimizin bize öğrettiği bir şey vardı: ÖNCE İNSAN. Bu kendimizin, iş arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin insan olduğunu, her bir insanın yüce bir varlık olduğunu ve her birinin çok değerli olduğunu sürekli hatırlamaktı.

İş arkadaşlarımıza doğru olmayan ya da inanmadığımız şeyler söylemedik. Ne yapabileceğimizi ve ne yapamayacağımızı bütünüyle ifade etmeye çalıştık. Yurt dışından temsilcisi olduğumuz firmalara, yurt içinde iş ortağımız olan firmalara da aynı şekilde yaklaştık. Sonuçta doğru ve dürüst bir hizmet anlayışı ortaya çıktı. İşte bu da müşterilerimize olan faydamız oldu. İnsanın ön planda olduğu bir şirket iklimi ve kültürü yaratmak ve bunu müşterilerimize en doğru hizmet şeklinde yansıtmak sürekli çabamızdır.

Yaşam bilimleri alanında çalışan laboratuvarlara kaliteli ve yeni teknolojinin eseri ürünleri en hızlı ve en doğru fiyatla sağlamaya çalışıyoruz. Tüm antikorlar, western blot sarfları, görüntüleme cihazları, otomatik western blot hibridizasyon cihazı, mikroakışkan pompalar, moleküler biyoloji sarfları bunlardan bazılarıdır. Gerek cihazlar gerek sarflar için satış sonrası ürün ve uygulama desteği olmazsa olmazımızdır. İyi bir referansın ancak satış sonrası hizmetle oluşabileceğini biliyoruz.

Ülkemizin ilerlemesinin ancak araştırmaya vereceği önemle mümkün olduğunun ve başka bir seçenek olmadığının farkındayız. Bunun için tüm hayallerimizi enerjimize katarak rekabetçi bir araştırma gücüne destek olma sözü veriyoruz.