Temsilcilikler

Advansta

Advansta, protein çalışmalarına yoğunlaşmış ve tamamen protein elektroforezi, western blot uygulamalarına yönelik sarflar üreten bir firmadır. Kendi deyimiyle “butik” üretici olan Advansta’nın özel ürünleri ile zamandan, paradan ve emekten tasarruf sağlayıp en hassas sonuçlara ulaşmak mümkündür.

www.advansta.com

Assay Genie

Assay Genie, 2013 yılında bilim insanlarına daha iyi kitler ve daha fazla veri sunabilme fikri ile ortaya çıkmış İrlanda merkezli bir firmadır. Biyolojik assay’ler, elisa kitleri, multipleks elisa kitleri ve antikorlar üretmektedir.

http://www.assaygenie.com

Azure Biosystems

Azure Biosystems Görüntüleme Sistemi üreten bir Amerikan firmasıdır. UV jel görüntüleme, kemilüminesans görüntüleme, floresans görüntüleme ve IR görüntüleme üzerine farklı modellere sahiptir. Sistemlerin en önemli özelliği bir sonraki sisteme yükseltilebilir olmasıdır.
c150, c200, c300, c400, c500, c600 olmak üzere altı farklı model bulunmaktadır.

http://www.azurebiosystems.com/

Biolegend

Biolegend; immunoloji ve tüm Flow Sitometri Antikorları (insan, fare ve tüm türler için kullandığınız flow sitometri sistemleri ile tam uyumlu), ELISA Kitleri , Kök Hücre ve Hücre Biyoloji Ürünleri , Rekombinant Proteinler ,  İzotipik Kontroller , Sekonder  Reaktifler, Buffer, Solusyon ve Kimyasallar başta olmak üzere çok yüksek kalitede ve uygun fiyatları ile tüm araştırmalarınız için 10.000’den fazla ürün sunmaktadır.

Aşağıda web adresi bulunan Biolegend ana sayfasına girdiğinizde  web sayfasından tüm istediğiniz ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz gibi her türlü projeniz için hem ürün bilgisi sağlanmasında, hem de bilimsel destek ihtiyacınızda sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz.

Kalite/fiyat dengesi oldukça yüksek bir ürün olan Biolegend, çok hızlı ürün sağlamayı da hedef edinmiştir. IDA Yaşam Teknolojileri de bu hızlı ürün sağlama politikasına, Türkiye’deki müşterileri için destek vermektedir. Her ay en az 1 kere sipariş verilmekte, siparişler öncesi müşterilerimiz bilgilendirilmekte ve acil ihtiyaçları varsa sipariş zamanından haberdar olmaları sağlanmaktadır. Sipariş için lütfen SİPARİŞ sayfasına gidiniz.

http://www.biolegend.com

Cellix

Mikroakışkan pompalar ve biochipler.

http://www.cellixltd.com

Cytomark

Cytomark ürün grubunda; hücresel antijenleri stabil eden solüsyon TransFix mevcuttur.

TransFix; analitik testlerde kullanılan insan ve hayvan kanında hücresel bozunmayı önleyen ve stabil eden CE sertifikalı solüsyondur.

TransFix; Flow Cytometry analiz çalışmalarında tam kan stabilitesi için valide edilmiştir. TransFix’in bileşenleri lökositlerin ve lökosit antijenlerinin 2-25°C aralığında saklandığında 10 güne kadar, 25-37°C aralığında saklandığında ise 4 güne kadar stabil kalmasını sağlar.

TransFix çeşitli formatları da mevcuttur:

TransFix/EDTA Vakumlu Kan Toplama Tüpü
TransFix Örnek Saklama Tüpü
TransFix/EDTA BOS Örneği Saklama Tüpü (RUO)
TransFix Paket Halinde

http://www.cytomark.co.uk

Immunostep

Immunostep, Avrupa’daki sayılı monoklonal antikor üreticilerinden biridir. Özellikle hastalık teşhisinde kullanılabilen CE-IVD sertifikalı ürünleri ile bu pazarda kendisine önemli bir yer edinmiştir.

IDA Yaşam Teknolojileri tüm CE-IVD sertifikalı Immunostep ürünleri ile T.C.Sağlık Bakanlığı’nın gerektirdiği doküman işlemlerini tamamlayarak, UBB kayıtlarını tamamlamış ve Immunostep ürünleri, rutin sağlık hizmetlerinde kullanılmaya hazır hale gelmiştir.

http://www.immunostep.com

Nepenthe

Nepenthe Ltd.Şti. arge çalışmaları sonucu ürüne ulaşmak hedefi ile antikor temin konusunda dünyanın önemli şirketlerinin Türkiye distribütörü olan IDA Yaşam Teknolojileri’nin kardeş şirketi olarak 2018 yılının Kasım ayında kurulmuştur. Nepenthe’nin kuruluşu, araştırma yapan kurum ve kuruluşlara antikor temininin yerli kaynaklarla Türkiye’de yapılması ve yurt dışına ihraç edilmesi fikrine dayanmaktadır.

Nepenthe şu anda yürüttüğü Tübitak Teydeb projesine yenilerini de ekleyerek amacına ulaşmak ve kuruluş fikrini geliştirmek üzere çalışmaya devam edecektir.

http://www.nepenthe.com.tr

Precision Biosystems

Precision Biosystems, western blot uygulamasında, antikor hibridizasyonu aşamasını otomatik hale getiren cihazlar üretmektedir. BlotCycler birincil antikor ile işaretleme, ikincil antikor ile işaretleme ve yıkama aşamalarını otomatik olarak yapmaktadır. Cihaz, boyutuna göre 4-6 adet membranı aynı anda çalışmaktadır. Arka arkaya 2 farklı program girilebilen cihaz ile kullanıcılar istedikleri protokolü uygulayabilmektedir. El emeği isteyen işlemleri gece boyu çalışarak yapabilen bu cihaz ile zamandan tasarruf ve antikordan tasarruf yapmak mümkündür.

http://www.precisionbiosystems.com

St. John's Laboratory

St. John’s Laboratory, 2013 yılında İngiltere merkezli kurulmuş bir antikor üreticisi firmadır. Western Blot, İmmünohistokimya, İmmünofloresan, Elisa başta olmak üzere primer antikorlar, çok çeşitli konjuge sekonder antikorlar, elisa kitleri ve proteinler ürün portföyünü oluşturmaktadır.

http://www.stjohnslabs.com

Sysmex - Partec

1968 yılından beri, dünyadaki İLK flow sitometri teknolojisini ve sistemlerini piyasaya sunan Partec, düşük CV değeri ile (CV<2%) halen piyasadaki en hassas ölçüm yapan flow sitometri sistemi olmasının yanında, patentli mutlak sayım teknolojisi ile (True Volumetric Absolute Counting) herhangi bir kit kullanmadan doğrudan partiküllerin sayısını vermektedir.

Bu özellik sayesinde, transplantasyon öncesi ve sonrasında yapılması gereken CD34 sayımı, manyetik boncuklu kitler olmaksızın yapılabilmektedir.

http://www.partec.com